Analyzovat Bubbles z vrstveného skla (Smart Glass) s FILMU mezivrstvy EVA

Analyzovat Bubbles z vrstveného skla (Smart Glass) s FILMU mezivrstvy EVA
Peter Shin
cnc@cncnext.com / benext77@gmail.com
www.cncnext.com
+ + Co lidé si mohou myslet, když čelí Bubbles
Když někteří zákazníci zpracování vrstvené sklo s EVA FILM mezivrstvy, bubliny se objeví uvnitř laminovaného skla, lidé by si vždy myslí tímto způsobem:

1-MEZIVRSTVA EVA FILM jsem si objednal minule, neměl bubliny problém, proč tentokrát bubliny vychází, že je to určitě důvod kvality FILM mezivrstvy EVA.

2-Někteří zákazníci čelit této situaci. Možná, že nepoužívají EVA mezivrstvy FILM moc, a tak nemají dokončit jednu roli filmu mezivrstvy EVA v krátkém období. Oni používali dvě třetiny role EVA FILM mezivrstvy, a po několika týdnech, se vrátí do použijte levé části role. Ale tentokrát bublinky vycházet, jsou velmi zmatená. Jak to, že stejné role z materiálu EVA FILM mezivrstvy má jinou kvalitu?

3-Někteří zákazník může jen změnit nové EVA mezivrstvy FILM dodavatele a bubliny vyjde. Dokonce i jejich nový dodavatel řekněte jim, že je to všechno o zpracování, by mu nevěřil, že si myslí, že je to samozřejmě problém kvality vašeho EVA mezivrstvy filmu, protože EVA MEZIVRSTVA FILM mého staršího dodavatele nemají tento bubliny problém.

+ + General Důvody pro Bubbles
Mnoho Vrstvená skla výrobci mají mylnou představu, o důvodech těchto bublin problémů. Zde je skutečný důvod, proč:

1-První situace: teplota je příliš vysoká, možná více, než 160 stupňů, což způsobí, že EVA a jiná sloučenina rozebrat a vytvořit plyn. Tímto způsobem, je to jen snížení Vaší teplotu, a všechno bude v pořádku.

2-Druhá situace: teplota v peci, není průměr, což znamená, že určitou část skla, při teplotě vyšší než ostatní. Takže nějaká část EVA mezivrstvy FILM se roztaví a dokončit cross-link reakci, zatímco jiné části EVA FILM mezivrstvy stále není roztavený, který přeruší vysávání a způsobit bubliny. Za této situace, doporučujeme vám upravit laminace stroje.

3-Třetí situace: Vacuum Stroj je starý nebo vakuum schopnost není dost dobrý. Pokud vakuum stroj je starý, ji obnovit. Pokud vakuum schopnost není dostatečně silný, zkuste si koupit novou.

4-čtyři situace: vlhkost vzduchu je vysoká. Vlhkost vzduchu ve vašem regionu se změní, což bude snadno způsobit EVA MEZIVRSTVA FILM mokrý, když zveřejňuje ve vzduchu. Vlhkost v EVA mezivrstvách FILM by způsobit bubliny. Ačkoli MEZIVRSTVA EVA FILM je méně citlivý na vlhkost ve srovnání s filmem PVB. Ale pokud vlhkosti z materiálu EVA FILM mezivrstvy je příliš vysoká, budou bublinky také vyjít.

Někteří zákazník otevřít balených jedné role EVA FILM mezivrstvy, a nepoužívejte ji najednou. A levá část filmu mezivrstvy EVA bude absorbovat vlhkost ve vzduchu a způsobit bubliny.

5-Five Situace: Různé EVA MEZIVRSTVA FILM dodavatel má jiný vzorec pro EVA FILM mezivrstvy, takže pokud změníte EVA mezivrstvy FILM dodavatele, budete muset upravit parametry zpracování dle dodavatele EVA mezivrstvy FILM majetku.
+ + Micro Důvody pro Bubbles:
1-plainness temperovaného skla je špatné.

– Jak znáte, tvrzené sklo je méně obyčejný než plochého skla. Takže byste si měli vybrat společnost, která produkují lepší tvrzeného skla.

– Vzhledem k tomu, tvrzené sklo je jednoduchost je horší než plochého skla, měli byste použít silnější EVA mezivrstvy FILM pro tvrzeného skla. Obecně vzato by tvrzené sklo je vrstvené s nejméně 0,76 mm tloušťky mezivrstvy EVA FILM.

– Laminátové méně vrstev “pre-lepené sklo” v křemíku sáčku najednou. Pokud laminát příliš mnoho vrstev “pre-vrstvené sklo” v křemíku sáčku najednou, by vysávání nebude fungovat dokonalá a způsobují bubliny.

– Pokud laminované malé kousky “pre-laminované brýle” ve stejnou dobu, dal “pre-laminované brýle” na textilie, které pomohou vakuum, a tkanina by se měla vztahovat na vakuovou otvor, aby se ujistil vakuum otvor není utěsněny silikonovým sáčku samotného.

2-Zkontrolujte, zda pytel křemík uniká.

– V průměru řečeno, lze pytel křemíku být použit pro 2 nebo klisna let. Ale zjistit silikonový vak, pokud vaše laminátové brýle mají bubliny.

– Zkontrolujte těsnicí sponou na okraji sáčku křemíku je utěsněn perfektně při zpracování vrstvené sklo s filmem mezivrstvy EVA.

3-Je příliš brzy, aby laminovací sklo z trouby,
Teplota vrstveného skla je stále velmi vysoká a MEZIVRSTVA EVA FILM je stále taje a reagovat. Když vrstvené sklo je stále zima, rozpuštěné EVA MEZIVRSTVA FILM je smluvní, a MEZIVRSTVA EVA FILM nemůže plně vyplnit mezeru mezi dvěma skleničkami, takže bubliny vyjdou v okrajích.

4-Je příliš brzy na to, zastavit vysávání.

A kříž odkaz reakce FILM mezivrstvy EVA není zcela dokončena a stabilní. A také křemík taška by nasávat stejný vzduch zpět do sáčku, které způsobují bubliny. Takže obecně řečeno, nepřestávejte vysávání až teplota vrstveného skla je nižší než 45 stupňů.

Poznámky: Vždy pamatujte si dát drátěnou sítí na vysávání díry, aby se ujistil vysávání je nezastaví v laminovaného skla na díry.

+ + Případová studie: Bubbles z vrstveného skla s EVA FILM mezivrstvy
Byli jsme svědky situace tímto způsobem: Bubbles vyjde v vrstveného skla. A my kontroluje všechny detaily vysávání a vysávání je určitě žádný problém.
Ale bubliny ještě přijde v vrstveného skla. A bubliny jsou pravidelné a linie.
Nakonec jsme si uvědomili, že bublina linky jsou přímo na topných trubek.

Takže jsme snížili teplotu a udělal test. Pak žádné bubliny vyjde, ale určitá část vrstveného skla není příliš transparentní.

Takže víme, důvod:
Vzhledem k tomu, že topné trubky jsou pod sáčku křemíku, když laminování skla, část vrstveného skla nároku na topných trubek jsou v vyšší teplotě. A teplota uvnitř trouby není v průměru.
Uvědomit, že když teplota je příliš vysoká, kopolymer a sloučenina se rozpadá a produkují plyn, který by mohl způsobovat bubliny uvnitř laminovaného skla.
Takže je to lepší z vás může mluvit s EVA trouba skla Laminace výrobce upravit troubu.

Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Všechna práva vyhrazena CNC-mezivrstvy TECH:
【】 Produkt 1 CNC-Force ® EVA INERLAYER pro architektonické vrstvené sklo
【】 Výrobku 2 CNC-Smart ® SMART FILM na soukromí Přepínatelný SKLA
【】 Produktu 3 CNC-Shield ® PVB MEZIVRSTVA pro automobilový Čelní sklo
Web: www.CNCnext.com
Mail: cnc@cncnext.com
benext77@gmail.com /
benext77@hotmail.com

Published by cnc@cncGlass.com EVA film glass interlayer

Peter Lin Mail: cnc@cncGlass.com cnc@cncEva.com benext77@hotmail.com Whatsapp: 0086 15013829504 (watsapp) www.cncGlass.com www.cncEva.com CNC Glass Interlayer Super clear eva film Outdoor white eva film series Green tape for laminating, heating resistant Thermal cutter trimming eva glass edges